Yararlı Bilgiler

Broşür nedir: 

Firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımı için en başta gelen ve en yaygın kullanılan araçtır. Hedef kitlenizin sizden, ürünlerinizden veya hizmetlerinizden haberdar olup sizi tercih etmesine sebep olacak, müşterilerinizle ilk teması sağlayabileceğiniz bir matbaa ürünüdür broşür .Tanıtmak istediğiniz noktaların tamamını bir broşürde tanıtabilir gibi ayrı ayrı da verme şansınız vardır.

Broşürün en baştan tasarımını yapabileceğimiz gibi, yaptığınız tasarımı baskıya hazır hale getirmek için grafik uygulamasını da yapabiliriz. Bunun yanı sıra, tamamen baskıya hazır broşür için size sadece matbaa baskı hizmetini verebiliriz.

Broşür kağıtları / Broşür tasarımı:

Broşür; firmanızın anlayışına paralel olarak grafiker arkadaşlarımızın hazırladığı görsel tasarımlara göre onayınıza sunulur.

Broşür kullanımı:

Firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımı gereken her yerde kullanılmalıdır.

Broşürde ne olmalı?

Broşürde; firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin fotoğrafları, detay bilgileri, ürün fiyatları, kampanyalarınız gibi, satışa ve genel tanıtıma destek olacak bilgiler yer alabilir.

Broşür standartları
Firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin en iyi tanıtımı için gereken standartlara sahiptir tanıtım aracıdır.Genel olarak broşürlerde, Kuşe kağıt ve 1. hamur kağıtlar kullanılmaktadır. broşür hazırlarken kullanılan kuşe kağıtlar 90 ile 350 gr arası, 1. hamur kağıtlarda ise 80 ile 160 gr arası tercih edilmektedir..