"Binlerce Kişi" milyonlarca baskı gerektiren işlerde "tecrübe, hız ve kalitemizle" bize güveniyor.

Türkiye'nin "En Ucuz Matbaa" sı olduğumuzu garanti ediyoruz.

Kaliteden ödün vermeden hızlı ve ucuz olmak ancak teknolojiyle mümkün. Makine parkımız bir kurumun tüm ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılayacak donanımda. Başarının yolu işinizi doğru zamanda doğru kişilerle yapmaktan geçiyor. Dünyanın en hızlı makinelerinden 3 adet Ryobi 4 renk "Matbaa" makinesi ve "mücellithane" mizle, "Organize Matbaa" işleriniz baskıya hazır.

Çünkü sizin ne istediğinizi biliyoruz. Kalitenin, hızın, son dakika işlerin hakkından geliyoruz. Çünkü biz Türkiye'nin Matbaa sıyız.

Türkiye'nin En Hızlı Matbaa'sı olmanın gururunu yaşıyoruz. En Hızlı, En Kaliteli, En Güvenilir iş ortağınız olmaya devam ediyoruz.

Biz biliyoruzki iyi iş, kaliteli ürün tesadüf değildir. Birikimdir, tecrübedir. Biz alanında uzman kadromuza ve Makina Parkı'mıza güveniyoruz.

Türkiye’nin "En Hızlı Matbaa" sı. Bir günde el ilanı, broşür, insertleriniz hazır.

Artık kapı kapı gezmeye, beklemeye, işim oldumu, nasıl oldu, yetiştirebileceklermi endişelerine son. Deneyimli grafik, tasarım ekibi ve alanında uzman baskı ve mücellit personelimizle işleriniz bizim elimizde güvende. Kaliteli baskı, hızlı kargo, aynı gün teslimat.

Organize İşler

El İlanı, Broşür ve Insert çalışmaları “Bir Günde Basılıp” aynı gün kesilip kargolanmaktadır.

• El İlanı • Insert • Broşür • Katalog • Ambalaj • Etiket

Organize Matbaa Ürünlerimiz Üç Aşamada Hazırlanmakta
Baskı Öncesi, Baskı ve Baskı Sonrası

EL İLANI

"Şahmat Organize Matbaa" bünyesinde saat 11:00 a kadar gelen ilanlar aynı gün basılmakta ve kargoya verilmektedir.

INSERT

"Şahmat Organize Matbaa" bünyesinde Insert Tasarım ve Baskısı ile beraber Bursa içi aynı gün teslim edilmekte. Şehir dışı Insert ler ertesi gün kargoya verilmektedir.

KATALOG

"Şahmat Organize Matbaa" bünyesinde katalog çalışmaları. İplik Dikiş, Amerikan Cilt, Kısmi Lak veya Kabartma Lak şeklinde basılmaktadır.

Yardımamı ihtiyacınız var. Müşteri destek ekibimizi arayın: 0532 400 14 81

TOP